Детали

Олена Стрельник

наукова консультантка та тренерка
«Бюро гендерних стратегій та бюджетування»

Досвід професійної, тренерської  та експертної діяльності
2019 тренінги з гендерно-орієнтованого бюджетування для мобілізаторок громад
2018 дотеперчленкиня робочої групи з питань гендерної політики та антидискримінації в освіті  при МОН України
2018семінар-тренінг на замовлення Асоціації телерадіомовників «Гендерна (не)рівність у роботі та житті: семінар-тренінг із формування гендерної чутливості»
2017семінар-тренінг для викладачів кафедр та факультетів журналістики «Гендероване суспільство та його медійні виміри» для проекту ГО «Центр інформації про права людини” 
2016
дотепер
курс «Запровадження гендерних підходів у діяльність органів місцевого самоврядування» у межах програми  підвищення кваліфікації державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування (м. Полтава)

Участь у проектах та дослідження


2019 рік
“Gender as a national threat”: How to empower women and promote gender equality in challenging context? Дослідження за грантом Празького центру громадянського суспільства (м. Прага, Чеська республіка)

2017 рік

літня школа «Феміністична урбаністика: принципи гендерночутливого планування (Центр урбаністики Національного університету «Києво-Могилянcька Академія)

2016 рік

координаторка проекту «Місто очима жінок» у Полтаві у співпраці з громадською організацією «Демократичний жіночий альянс»..